Restauracja – Oferta

RESTAURACJA

zaprasza na śniadania, lunche, obiady, kolacje.

 

Zorganizujemy każdą uroczystość rodzinną, spotkanie biznesowe, bankiet.
Szef kuchni poleca dania serwowane lub podawane w formie bufetu i grilla. Profesjonalna obsługa kelnerska zadowoli najbardziej wymagających gości. W naszej Sali restauracyjnej możemy zorganizować przyjęcie w formie zasiadanej przy stołach nawet dla 240 osób, bankiety dla ok. 300 osób. Dla gości ceniących dyskrecję i kameralne pomieszczenia przygotowaliśmy salę VIP.

ZAPRASZAMY DO SKOSZTOWANIA MENU PREZYDENCKIEGO!

Torcik łososiowy, duet szparagowy z kremem balsamico, stek z polędwicy w otulinie z bekonu z aromatycznym sosem  z czarnej porzeczki, suflet czekoladowy z sosem waniliowym oraz wino argentyńskie – te wykwintne potrawy podaliśmy Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu podczas jego wizyty w naszym hotelu. Teraz za 149zł  gość naszej restauracji może spróbować smaków, które chwalił Prezydent i osoby mu towarzyszące.

LOBBY BAR

W ciepłej atmosferze, przy płomieniach kominka można spędzić miło czas, smakując alkohole z całego świata, najlepszą kawę, gorącą i gęstą czekoladę w różnych smakach czy czytając codzienną gazetę.


CATERING

Nie możesz przyjechać do restauracji? Restauracja przyjedzie do Ciebie.
Zapewniamy catering podczas imprez okolicznościowych organizowanych w siedzibach firm, domach klientów indywidualnych oraz w naszych salach. Obsługujemy również imprezy plenerowe. Ustalając menu, kierujemy się gustem uczestników i oczekiwaniami organizatorów.

Catering na Targach Kielce