Hotel – Opinie i nagrody

ZOBACZ OPINIE O NAS

Statuetka Best Hotel Award 2013

 

BEST HOTEL AWORD 2014 – I miejsce !

IV edycja Nagród Best Hotel Award 2014 na najlepsze polskie hotele organizowanej przez portal rezerwuje.pl została zakończona.
W głosowaniu udział wzięło 16095 osób, które oddały łącznie 26213 ważnych głosów. Hotel Tęczowy Młyn otrzymał I miejsce wśród wszystkich hoteli kieleckich!

Hotele nominowała Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli firmy Global Hotels & Travels. Na dokonany wybór wpływ miały następujące czynniki: popularność obiektu wśród Klientów, czyli liczby odsłon prezentacji i rezerwacji dokonanych w 2014 roku na stronach Organizatora, poziom opinii i ocen obiektów wśród Klientów jak i własnych obserwacji.

Statuetka Best Hotel Award 2013

BEST HOTEL AWORD 2013

III edycja Nagród Best Hotel Award 2013 na najlepsze polskie hotele organizowanej przez portal rezerwuje.pl została zakończona. W głosowaniu udział wzięło 15780 osób, które oddały łącznie 28756 ważnych głosów. Hotel Tęczowy Młyn otrzymał II miejsce wśród wszystkich hoteli kieleckich!

Hotele nominuje Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli firmy Global Hotels & Travels (po 5 obiektów w każdej kategorii) oraz społeczność Facebook’a na profilu www.facebook.com/rezerwujepl spośród zaprezentowanych przez Kapitułę Nagrody obiektów. Na wybór wpływ miały następujące czynniki: popularność obiektów wśród Klientów, czyli liczby odsłon prezentacji i rezerwacji dokonanych w 2013 r na stronach Organizatora, poziom opinii i ocen obiektów wśród Klientów jak i własnych obserwacji.

 

CERTYFIKAT NOCOWANIE.PL

Hotel nasz uzyskał po raz kolejny wszystkie 4 stopnie weryfikacji w serwisie www.Nocowanie.pl i został uhonorowany certyfikatem „SPRAWDZONY OBIEKT 2014”. Dzięki niemu Goście mają pewność, że obiekt, w którym zarezerwowali nocleg jest GODNY ZAUFANIA.

 

Best Hotel Award

BEST HOTEL AWARD 2012

II edycja Nagród Best Hotel Award 2012 na najlepsze polskie hotele organizowanej przez portal rezerwuje.pl została zakończona. W głosowaniu udział wzięło 16201 osób, które oddały łącznie 25137 ważnych głosów. Hotel Tęczowy Młyn otrzymał III miejsce wśród wszystkich hoteli kieleckich, a pierwsze jako hotel trzygwiazdkowy.

Hotele nominuje Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli firmy Global Hotels & Travels (po 5 obiektów w każdej kategorii) oraz społeczność Facebook’a na profilu www.facebook.com/rezerwujepl spośród zaprezentowanych przez Kapitułę Nagrody obiektów. Na wybór wpływ miały następujące czynniki: popularność obiektów wśród Klientów, czyli liczby odsłon prezentacji i rezerwacji dokonanych w 2011 r na stronach Organizatora, poziom opinii i ocen obiektów wśród Klientów jak i własnych obserwacji.

Patronat nad konkursem objęła Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Izba Turystyki.

Najlepszy Hotel w Kielcach

Tęczowy Młyn NAJLEPSZYM HOTELEM W MIEŚCIE

1 marca 2012 roku  w Kielcach odbył się finał  konkursu na najlepszy hotel  województwie świętokrzyskim. Konkurs organizowany był przez „Echo Dnia”
oraz serwis Jedzenie&Zabawa. Dzięki głosom naszych wspaniałych gości znaleźliśmy się ponownie na pierwszym miejscu! Dziękujemy za głosy, a tych, którzy jeszcze u nas nie byli, zapraszamy do wypróbowania naszej gościnności i wyśmienitej kuchni.

Certyfikat Złoty Standard w Obsłudze Klienta

Certyfikat „Złoty Standard w Obsłudze Klienta”

Program wprowadzania najwyższej jakości usług, mający na celu doskonalenie procesu obsługi gościa zakończył się uzyskaniem certyfikacji Złoty Standard w Obsłudze Klienta. Pracownicy przeszli gruntowny sprawdzian z profesjonalizmu, grzeczności i cierpliwości, które badał „tajemniczy klient”, a sam obiekt dostał największą z możliwych ilość punktów za czystość, wystrój, funkcjonalność, przygotowanie do organizacji imprez, konferencji, szkoleń
i uroczystości.

 

Najlepszy hotel  w regionie

I miejsce w plebiscycie „Echa Dnia” i serwisu „Jedzenie & Zabawa”i tytuł najlepszego hotelu w regionie

Przez prawie dwa miesiące poprzez wysyłanie sms-ów można było głosować na swój ulubiony hotel. Nasi wspaniali goście, którzy docenili nasz profesjonalizm i atmosferę panującą w hotelu zadecydowali, że ta zaszczytna nagroda przypadła właśnie nam. Jest to szczególnie ważne wyróżnienie, gdyż jury konkursu stanowiły osoby, które poznały hotel i nigdy się nie zawiodły, a co najważniejsze chcą do nas powracać.

Statuetka Wędrowiec Świętokrzyski dla najlepszego hotelu w regionie

Przedsiębiorstwo Turystyczne Roku 2009

Hotel Tęczowy Młyn został w 2009 roku uhonorowany statuetką  w kategorii „Przedsiębiorstwo Turystyczne Roku”.
„Wędrowiec Świętokrzyski” , przyznawany   corocznie przez Samorząd Województwa za zasługi dla rozwoju turystyki w regionie, jest ukoronowaniem naszych starań o najwyższą jakość usług hotelarskich,  gastronomicznych i  konferencyjnych. Stanowi także motywację do stałej dbałości  o zadowolenie naszych gości .