Hotel – Oferta

Hotel oferuje 100 klimatyzowanych pokoi o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz łącze internetowe. Hotel przystosowany jest do przyjmowania gości niepełnosprawnych.

Czeka na Państwa 100 pokoi, w tym:

  • 25 pokoi jednoosobowych
  • 73 pokoje dwuosobowe
  • 2 pokoje typu studio

Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie i w przestronnym ogrodzie piwnym, a elegancka restauracja zadba o zwieńczenie przyjemności wyśmienitym posiłkiem. Dzięki wyczuciu kulinarnemu Szefa Kuchni nasza restauracja jest miejscem interesujących spotkań smakoszy i zwolenników budowania efektywnych relacji z klientami świata biznesu.

Codziennie zapraszamy na obfite śniadania w formie bufetu, lunche i obiady, a wieczorami proponujemy kolacje przy lampce wina.

W Hotelu „Tęczowy Młyn” dbamy o naszych gości zapewniając wszystkie ważne udogodnienia takie, jak czynna całą dobę recepcja, parking strzeżony, winda, BEZPŁATNY INTERNET przewodowy i bezprzewodowy – WIFI. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się postój taksówek. Oferujemy również pomoc w wynajęciu samochodu.

Nasz hotel przyciąga gościnnością i elegancją. Docenili to liczni goście odwiedzający imprezy targowe z Polski i z zagranicy. Do nas przybywają turyści poszukujący nowych wrażeń krajoznawczych i kulturalnych. Dogodnie usytuowany, doskonale przygotowany do obsługi gości Hotel Tęczowy Młyn pełni rolę miejsca wypoczynku, a życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnianie próśb naszych gości i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji tak, aby pobyt w hotelu był pod każdym względem udany.

Hotel Tęczowy Młyn

Recepcja